Par mums

Pieredze, meistarība un kvalitāte

this is a subtitle

„Vidrižu Atvari” ir uzņēmums, kas ražo ozola un oša parketu, kā arī ozola grīdas dēļus kopš 1998. gada.
Mūsu galvenās vērtības ir neatkarība, stabilitāte, cieņas pilna attieksme pret darbu un personīga pieeja katram klientam, kā arī saudzējoša un draudzīga attieksme pret dabu, tāpēc izmantojam tikai Latvijā iegūtos ekoloģiski tīros izejmateriālus un tehnoloģiskajā procesā nepielietojam nekādus ķīmiskus palīgmateriālus.

Parkets no Latvijas ozola un oša koksnes ir izturīgāks, jo ziemeļos audzis koks ir par vidēji 30% cietāks nekā dienvidos augušais. Pilns parketa ražošanas cikls tiek veikts, sākot ar izejvielu sagādi līdz pat parketa realizācijai. Katrā posmā tiek ievērota stingra kontrole atbilstoši izstrādātajiem noteikumiem. Mēs uzņemamies atbildību par nemainīgu parketa kvalitāti, jo izgatavošanas procesā izmantojam jaunas un modernas iekārtas, zināšanas, kompetenci un pieredzi.

Mūsu galvenais kapitāls ir godīgi, profesionāli un uzticami darbinieki. Katram tiek nodrošināta atbilstoša darba vide un motivējošas sociālās garantijas. Tas ļauj panākt godprātīgu attieksmi pret darbu, efektivitāti un teicamu rezultātu.

Daļa „Vidrižu Atvaru” produkcijas ar starptautisko preču zīmi „Baltic Parquet” tiek eksportēta uz Igauniju, Skandināvijas valstīm, Vāciju un Angliju, taču lielu nozīmi ieņem arī Latvijas tirgus. Esam patiesi gandarīti, ka mūsu parketa kvalitāte un augstie darba standarti tiek pienācīgi novērtēti gan pašu mājās, gan citur pasaulē.

Ražošanas procesa kontroles sertifikāts

Ekspluatācijas īpašību deklarācija

Vidrižu Atvari skaitļos

Iepazīsties ar mūsu stāstu
25
GADI BIZNESĀ
13
VALSTU KLIENTI
100
% LATVIJAS KOKSNE
15
PIEDĀVĀJUMU KLĀSTS
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.